Ogłoszenia parafialne

Niedziela Oculi 15.03.2020 >>>

1.     

Nabożeństwa niedzielne i pasyjne do niedzieli 29.03.2020 zostają odwołane z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego.

2.     

W niedzielę Invocavit 1.03.2020 rozpoczęliśmy zbiórkę ofiar na Skarbonkę Diakonii. Zbiórka trwać będzie do Wielkiego Tygodnia.

3.     

W Parafii można otrzymać ulotki informacyjne dotyczące możliwości przekazania 1% na Diakonię Lubań w rocznym zeznaniu podatkowym za rok 2019. Środki finansowe uzyskane przez Diakonię Lubań w ubiegłych latach pozwoliły wesprzeć pracę diakonijną wśród dzieci i młodzieży z naszej Parafii.

4.     

W dniach 3-5.07.2020 roku w Graz w Austrii odbędzie się Spotkanie Chrześcijan Europy Środkowo-Wschodniej. Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu proszone są o kontakt z kancelarią parafialną lubańskiej Parafii Ewangelickiej. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: https://www.face2face2020.at/de/

5.     

Rekolekcje pasyjne dla Pań w Karpaczu nie odbędą się z powodu pandemii koronawirusa.

6.     

Rekolekcje pasyjne dla dzieci i młodzieży w Przesiece nie odbędą się z powodu pandemii koronawirusa.

7.     

Lekcje religii w związku z pandemią koronawirusa prowadzone są zdalnie. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z kancelarią parafialną.

8.     

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego prowadzona przez Diakonię naszej Parafii czynna jest w godzinach kancelaryjnych tj. od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 – 12:00.

9.     

Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.