OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.    

Decyzją Rady Parafialnej naszej Parafii nabożeństwa niedzielne odprawiane są jedynie w Lubaniu zgodnie z ustalonym porządkiem w kościele parafialnym Marii Panny tj. w każdą niedzielę o godz. 11:00. Odprawianie nabożeństw w filiałach zostało czasowo zawieszone. Utrzymanie tej decyzji będzie zależeć od bieżącej sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

2.

Rada Parafialna zwraca się ponownie z prośbą o możliwie szybsze wpłaty składek parafialnych z uwagi na trudną sytuacją pandemiczną, ograniczone możliwości działania Parafii oraz znacznie mniejsze wpłaty z tytułu kolekt tj. ofiar składanych na rzecz Parafii po nabożeństwie. Za zrozumienie tej sytuacji Rada składa podziękowanie wszystkim Ofiarodawcom.

3.

Lekcje nauczania kościelnego (lekcje religii) odbywają się zgodnie z przyjętym harmonogramem dla poszczególnych grup wiekowych.

4.

W każdą niedzielę dzieci mogą wziąć udział w Szkółce Niedzielnej. Więcej >>>

5.

TVP3 w każdą niedzielę retransmituje nabożeństwa ewangelickie o godz. 15:50. Szczegóły >>>

6.

Rada Parafialna zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na rzecz Diakonii Lubań. Szczegóły >>>

7.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego prowadzona przez Diakonię naszej Parafii czynna jest w godzinach kancelaryjnych po uprzednim kontakcie telefonicznym tj. od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.

8.

Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.