OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5.09.2021

1.    

12.09.2021 roku odprawione zostanie nabożeństwo w Lubaniu o godz. 11:00.

2.

Bezpośrednio po dzisiejszym nabożeństwie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci objętych nauczaniem kościelnym (lekcją religii) w naszej Parafii dla wszystkich grup wiekowych od przedszkolnych po szkoły średnie.

3.

Lekcje religii dla wszystkich grup wiekowych oraz nauka konfirmacyjna odbywać się będą w nowym roku szkolnym 2021/2022 stacjonarnie od dnia 1.09.2021. W razie konieczności, z uwagi na pandemię, po uzgodnieniach z radą parafialną będą wprowadzone ewentualne zmiany w trybie nauczania.

4.

W dniach 8-10.202.021 w Pszczynie odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Ewangelickiej. OZME to coroczne spotkanie młodzieży z całej Polski. Zjazd trwa od piątkowego wieczoru przez całą sobotę aż do niedzielnego nabożeństwa. Na program – różnorodny w formie i przekazie – składają się m.in. dyskusje, praca w małych grupach, seminaria, warsztaty, gra terenowa, koncert, bal, nabożeństwo. OZME to czas świętowania. Szczegółowe informacje >>>

5.

Rada Parafialna zwraca się ponownie z prośbą o możliwie szybsze wpłaty składek parafialnych z uwagi na trudną sytuacją pandemiczną, ograniczone możliwości działania Parafii oraz znacznie mniejsze wpłaty z tytułu kolekt tj. ofiar składanych na rzecz Parafii po nabożeństwie. Za zrozumienie tej sytuacji Rada składa podziękowanie wszystkim Ofiarodawcom.

6.

W każdą niedzielę dzieci mogą wziąć udział w Szkółce Niedzielnej. Więcej >>>

7.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego prowadzona przez Diakonię naszej Parafii czynna jest w godzinach kancelaryjnych po uprzednim kontakcie telefonicznym tj. od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.

8.

Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.