OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.    

Nabożeństwa w naszej Parafii nie są odprawiane do odwołania z uwagi na stan epidemii. Odwołanie nastąpi po analizie bieżącej sytuacji oraz stosownej decyzji Rady Parafialnej, która podjęta zostanie nie wcześniej niż na początku czerwca 2020 roku. Rada Parafialna dopuszcza także możliwość dalszego wydłużenia terminu zaniechania odprawiania nabożeństw.

2.    

W związku z przedłużającym się stanem epidemii, a co za tym idzie zawieszeniem odprawiania nabożeństw na czas nieokreślony, Rada Parafialna zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich Parafian, aby wesprzeć Parafię poprzez wpłacanie na konto Parafii ofiar, które zwyczajowo składamy po nabożeństwach. Rada Parafialna prosi również o rozważenie ewentualnego szybszego przekazania składki parafialnej na konto parafialne za bieżący rok 2020. Wszelkie ofiary w tym trudnym czasie pomogą pokryć bieżące wydatki parafialne. Rada Parafialna dziękuje wszystkim za zrozumienie tej prośby i wsparcie Parafii swoimi ofiarami.

3.    

Lekcje religii w związku z pandemią koronawirusa prowadzone są zdalnie. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z kancelarią parafialną.

4.    

Jak co roku o tej porze zbierane są ofiary na BPGA. Szczegóły: https://luban.luteranie.pl/2020/05/apel-bratniej-pomocy-im-gustawa-adolfa/

5.    

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego prowadzona przez Diakonię naszej Parafii czynna jest w godzinach kancelaryjnych po uprzednim kontakcie telefonicznym tj. od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.

6.    

Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 12:00. W sprawach pilnych również poza tymi godzinami.